Vilnius

Gediminas Vaitiekūnas
Senamiesčio Rotary klubas

Baigęs Vilniaus universiteto Fizikos fakultetą, dirbęs elektronikos inžinieriumi Mokslinių tyrimų institute, Gediminas jau daugiau kaip 20 metų vadovauja UAB „Skaidula“ – įmonei, diegiančiai įvairius telekomunikacinius sprendimus bei rengiančiai ir prižiūrinčiai šviesolaidinius tinklus visoje Lietuvoje. Gedimino hobis – kelionės ir medžioklė.

Arūnas Oželis
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Arūnas turi milžinišką restoranų valdymo patirtį – šiuo metu sėkmingai vadovauja tokiems Vilniaus restoranams kaip „La Provence“, „Domm“ ir „Žemaičių smuklė“. Verslininką galima vadinti ne tik ypatingų patiekalų gamybos meistru, bet ir gurmanu bei vyno specialistu. Pats Arūnas save apibūdina kaip „menininką“, „linksmų plaučių“ žmogų, mėgstantį humorą. Laisvalaikiu užsiima medžiokle, myli gamtą.

Artūras Listavičius
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Artūras Listavičius Vilniaus universitete baigė ekonominės kibernetikos studijas ir įgijo ekonominių sistemų analizės specializaciją. Turi sukaupęs nemažą patirtį didmeninėje ir mažmeninėje prekyboje gaiviaisiais bei alkoholiniais gėrimais, puikiai išmano ir jų gamybos procesus. Artūras – sportininkas, ypač mėgstamos šios sporto šakos: paplūdimio tinklinis, lauko tenisas, skvošas. Taip pat domisi politika.

Gintaras Bačiulis
Senamiesčio Rotary klubas

Vilnietis Gintaras baigė Kauno technologijos universiteto Radioelektronikos fakultetą, vėliau – Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokyklą. Vadovavo tokioms gamykloms kaip „Kappa Packaging” (dabar „Smurfit Kappa Packaging”), „Neo group“. 2005 m. grįžęs į Vilnių įkūrė savo biuro kėdžių dizaino ir gamybos kompanijas „TIDO“ ir „Tronhill“. Laisvalaikio pomėgiai: buriavimas, slidinėjimas, nardymas.

Algirdas Vėgelė
Vilniaus Rotary klubas

Ponas Algirdas Vėgėlė – inžinierius, įmonių UAB „Vilpra“, UAB „Vilpros investicija“, UAB „Vilpros pramonė“, SOO „Vilprapartnior“ (Baltarusija) steigėjas, akcininkas bei valdybos pirmininkas. Algirdas yra Lietuvos Santarvės fondo valdybos narys, remia daugelį Lietuvos muzikų rėmimo fondo įsteigtos bendrijos ATGAIVA priemonių. Taip pat aktyviai seka Lietuvos politinį gyvenimą.

Juozas Raišelis
Vilniaus Rotary klubas

Juozas Raišelis yra UAB „Raico Group“, užsiimančios bendrovių akcijų valdymu ir nekilnojamojo turto plėtra, steigėjas ir akcininkas, AB „Dvarčionių keramika“ valdybos pirmininkas. Baigęs studijas Kauno politechnikos institute, aktyviai veikia ne tik versle, bet ir įvairiose visuomeninėse organizacijose: KTU tarybos narys, Tarptautinių prekybos rūmų (International Chamber of Commerce) komiteto Lietuvoje „ICC Lietuva“ narys ir viceprezidentas, Vilniaus pramonės ir verslo asociacijos prezidiumo narys, o nuo 2013 m. ir jos viceprezidentas.

Tadas Gutauskas
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Tadas – skulptorius bei tapytojas, studijavęs Vilniaus dailės akademijoje. Taip pat – Lietuvos dailininkų sąjungos narys, meno galerijos „TaDas“ įkūrėjas, Vilniaus nepriklausomų meno galerijų asociacijos valdybos narys, Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacijos prezidiumo narys. Menininkas rengia parodas, pasižymi aktyvia veikla pleneruose, simpoziumuose Lietuvoje bei užsienyje.

Vigintas Bartaševičius
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Vigintas Bartaševičius baigė matematikos studijas Vilniaus Universitete. Ilgą laiką dirbo AB „Dvarčionių keramika“ prekybos ir rinkodaros direktoriaus pareigose. Šiuo metu vadovauja UAB „Press Express“ – spaudos ir knygų platinimo bei prenumeratos paslaugas teikiančiai įmonei. Taip pat vadovo pareigas užima UAB „Tikkurila-VivaColor“.

Edita Jonikienė
Vilniaus International Rotary klubas

Edita turi daugiau nei 15 metų investicinės bankininkystės ir privataus kapitalo investicijų valdymo patirtį. Šiuo metu vadovauja įmonėms UAB „Vilniaus Investicijos“, UAB Abiotek bei eina UAB Minija Agro valdybos narės pareigas. Pagrindinė Editos interesų sritis/specializacija – įmonių valdymas (per aktyvias valdybas), verslo kūrimas, inovatyvūs medicinos sprendimai.

Vidmantas Šiugždinis
Lietuvos tūkstantmečio Rotary klubas

Vidmantas Šiugždinis vadovauja bendrovei „Impuls LTU“, valdančiai sporto ir sveikatingumo klubus, taip pat yra vienas iš Lietuvos sveikatingumo klubų asociacijos steigėjų ir jos valdybos narys. Vidmantas turi ir dėstytojo patirties, ne vienerius metus buvo studentų baigiamųjų darbų vadovas reklamos ir komunikacijos srityje. Pagrindinės Vidmanto kompetencijos – strateginis valdymas, personalo valdymas, marketingas ir pardavimai, prekiniai ženklai, verslo plėtra.

Gvidas Aukštuolis
Gedimino Rotary klubas

Gvidas Aukštuolis – veržlus, energingas ir reiklus vadovas, sparčiai pakilęs karjeros laiptais nuo pat pirmojo laiptelio. Šiuo metu vienos seniausių ir didžiausių kelionių agentūrų UAB „BPC Travel“ generalinis direktorius ir bendraturtis. Aistringas kartingų sporto ir golfo megėjas, taip pat domisi sportiniais automobiliais, išmaniosiomis technologijomis, rankiniais laikrodžiais ir vyriška mada.

Mantas Gudas
Perkūno Rotary klubas

Mantas Gudas mokėsi Šiaulių, Ciuricho bei Freiburgo universitetuose. Šiuo metu – įmonės UAB „Metalistas LT“ generalinis direktorius. Taip pat turi akademinio darbo patirties: 6 metus dėstė ekonomikos discipliną lietuviams ir Erasmus studentams ŠU. Mantas – strategas ir planuotojas, puikiai išmano įmonių finansus, ekonomiką, turi patirties įmonių pertvarkyme. Save apibūdina kaip plataus akiračio asmenybę, galinčią patarti studijų užsienyje, verslo pradėjimo bei vystymo klausimais.

Giedrius Dusevičius
Perkūno Rotary klubas

Giedrius Dusevičius – „Swedbank“ grupės produktų verslo informacijos ir architektūros vadovas. Giedrius „Hansabank” grupėje pradėjo dirbti 1996 m., tapęs tuometinės bendrovės „Hansa lizingas” generaliniu direktoriumi. Vėliau paskirtas „Hansabanko” valdybos nariu, nuo 2004 m. – banko valdybos pirmininku bei „Hansabank” grupės valdybos nariu, o nuo 2006 m. Giedrius taip pat užima „Swedbank” grupės vadovybės nario pareigas. Laisvalaikiu domisi dizainu ir architektūra.

Vaida Pavilonytė
Vilniaus Gedimino Rotary klubas

Vaida turi sukauptą daugiau nei keliolikos metų patirtį farmacijos, pardavimų, rinkodaros, mokymo bei konsultavimo srityse. Ji – „Sveikos mitybos klubo“ steigėja Vilniuje. Taip pat „World Team“ narė, nepriklausoma „Herbalife International“ distributorė Lietuvoje. Vaida – aktyvi visuomenininkė, 2011 m. gavusi Aplinkos ministerijos metų iniciatyvos nominaciją už projektą „Nepirkime vandens plastikiniuose buteliuose“.

Sigitas Renčys
Vilniaus Rotary klubas

Sigitas – Valstybinio studijų fondo direktorius, daugelio sąjungų ir draugijų narys (Lietuvos rašytojų sąjunga, Lietuvos vadybos draugijos taryba, Lietuvos mokslo ir technikos draugijų asociacijos valdyba, Lietuvos ir Ukrainos draugystės draugijos taryba). Sigitas daug pasiekęs ir mokslo srityje: turi humanitarinių mokslų daktaro laipsnį, 2005 m. iš Tarptautinio biografijų centro (Kembridžas, Anglija) gavo Tarptautinį ordiną už nuopelnus tarnaujant mokslui ir literatūrai. Tais pačiais metais Amerikos biografijų institutas (JAV) už pasiekimus Sigitą išrinko Metų žmogumi.

Rita Tėvainienė
Panevėžio “Arta” Rotary klubas

Rita Tėvainienė yra UAB „Kemenos namai“ – kompanijos, savo klientams siūlančios vienetinius profesionalių dailininkų dekoruotus medžio masyvo baldus bei prie jų derančius šviestuvus, žalvarinius interjero aksesuarus – direktorė. Veikli vadovė taip pat aktyviai dalyvauja ir visuomeniniame gyvenime. Rita priklauso Verslo moterų tinklui Panevėžyje ir Vilniuje.

Gintautas Galvanauskas
Vilniaus Senamiesčio Rotary klubas

Gintautas yra „Danske bank“ generalinis direktorius, turintis išties išskirtinę darbo bankininkystės sektoriuje patirtį – daugelį metų užėmęs vadovaujančias pareigas banke HERMIS (valdybos pirmininko pavaduotojas), Vilniaus banke (Pardavimų kanalų departamento direktorius), „Sampo“ banke (valdybos pirmininkas bei administracijos vadovas). Šiuo metu Gintautas taip pat yra Kauno technologijos universiteto tarybos narys bei aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje.

Elijus Burgis
Tūkstantmečio Rotary klubas

Elijus Burgis – advokatų kontoros „Raidla Lejins & Norcous“ Lietuvoje partneris, vadovaujantis sandorių ir finansų praktikos grupei (specializuojasi įmonių, projektų finansavimo bei konkurencijos teisėje). Teisininkas nuolat įvardijamas kaip vienas geriausių savo srities specialistų tokiuose oficialiai pripažintuose tarptautiniuose teisės žinynuose kaip Legal 500, Chambers Europe, PLC Which lawyer? ir IFLR1000.

Simonas Gustainis
Tūkstantmečio Rotary klubas

Simonas Gustainis jau ne vienerius metus dirba finansų sektoriuje – iš jų net 8 metus paskyrė darbui Lietuvos investicinės bankininkystės įmonėje UAB FMĮ „Suprema“. Simonas specializuojasi įmonių finansų srityje, buvo atsakingas už įmonių susijungimų ir įsigijimų bei kapitalo pritraukimo projektus, tokius kaip AB Lietuvos Telekomas viešasis akcijų pardavimas ar Lietuvos alkoholio sektoriaus privatizavimas. Pastaruosius 5 metus Simonas vadovauja „BaltCap“ veiklai Lietuvoje.

Gintaras Balčiūnas
Vilniaus Rotary klubas

Gintaras Balčiūnas yra advokatų kontoros „Balčiūnas ir Grajauskas“ partneris, vienas žymiausių Lietuvoje bylinėjimosi, arbitražo, viešojo sektoriaus ir Europos Sąjungos teisės ekspertų, taip pat buvęs politikas, užėmęs Lietuvos teisingumo ministro pareigas. Gintaras yra įtrauktas į rekomenduojamų arbitrų sąrašą Vilniaus komerciniame arbitraže, aktyviai veikia Vilniaus Rotary klube, yra Vilniaus vadovų klubo narys.

Petras Narbutas
Tūkstantmečio Rotary klubas

Vadovauja UAB „Narbutas“ – Lietuvos baldų rinkos lyderei, inovatyviai tarptautinei bendrovei, savo veikloje atspindinčiai per daugiau nei 20 metų sukauptą patirtį ir gerai žinomai ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Petras ne vienerius metus buvo Lietuvos „Junior Achievement“ valdybos narys, 1999 – 2001 m. užėmė šios organizacijos Prezidento pareigas. Pagrindiniai laisvalaikio pomėgiai: tenisas, slidinėjimas, nardymas, žvejyba ir laiko vertos knygos.

Viktorija Trimbel
Vilnius International Rotary klubas

Viktorija turi sukaupusi beveik 20 metų strategijos, finansų ir valdymo konsultacijų patirtį privačiame bei viešajame sektoriuose Lietuvoje ir užsienio šalyse. Savo patirtimi su Rotary akademija dalyviais sėkmingai dalinasi jau šeštus metus, nuo pat Akademijos įkūrimo.

Algimantas Smičius
Vilnius International Rotary klubas

Algimanto vadovaujamos UAB „AAA“ specializacija – investicijos ir įmonių bei nekilnojamojo turto valdymas. Ponas Algimantas taip pat yra užėmęs audito vadovo Coopers & Lybrand International finansų ir ekonomikos direktoriaus bei AB „Lietuvos avialinijos“ valdybos nario pareigas, dirbo ekonomistu LR Susisiekimo ministerijoje.

Jan Dahl
Vilnius International Rotary klubas

Jan Dahl turi daugiau nei 20 metų patirtį pardavimų, verslo vystymo, projektų koordinavimo srityse. Iki tol jis tarnavo Karališkajame Danijos laivyne. Šiuo metu didžiąją laiko dalį ponas Jan skiria įmonių Star Rescue A/S ir Star Rescue Baltic’s, UAB veikloms – jis yra šių įmonių generalinis direktorius.

Gintaras Bingelis
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Gintaras Bingelis turi prekybos organizavimo ir prekių žinovo universitetinį bei tarptautinės prekybos ekonomisto akademinį išsilavinimą. Būdamas vos septyniolikos metų Gintaras jau užėmė pardavimų ir marketingo vadovo pareigas. Pirmoji jo darbovietė – APB “Apranga”. Beveik 9 metus dirbdamas UAB „DPD Lietuva” ponas Gintaras sukaupė daug patirties įmonių logistikos vadybos srityje.

Remigijus Savickas
Dipolio Rotary klubas

Remigijus yra tarptautinės mokymo kompanijos „DOOR Training and Consulting BALTIC“ partneris ir konsultantas, sertifikuotas „About Learning“ suaugusių mokymo programų kūrėjas. Dėsto verslo srities mokslų paskaitas ISM. Turėdamas beveik dešimties metų mokymo apie verslo vystymo praktiką patirtį, yra kelių įmonių valdybos narys. Remigijaus veikla susijusi su pardavimų, derybų, asmeninės motyvacijos, vadovavimo sritimis.

Rūta Bilkštytė
Vilnius International Rotary klubas

Rūta Bilkštytė yra baigusi ekonomikos bei teisės studijas VU, ilgą laiką dirbo Vilniaus mokesčių inspekcijos vyriausiąja mokesčių inspektore, darbo grupės vadove. Šiuo metu mokesčių ekspertė yra konsultacijų kompanijos „Fidexperta“ partnerė. Rūta turi sukaupusi ne tik dalyvavimo įvairiuose verslo seminaruose, bet ir jų organizavimo patirtį. Dalyvauja apskritojo stalo diskusijose su Lietuvos valdžios atstovais bei pirmaujančių Lietuvos ir užsienio bendrovių atstovais.

Giedrius Karsokas
Vilnius International Rotary klubas

Ponas Giedrius yra ilgametę patirtį sukaupęs įmonių komunikacijos konsultantas ir registruotas lobistas. Giedrius yra užėmęs vadovaujančia pareigas šiose organizacijose: UAB „MicroLink Lietuva”, UAB „Švyturys-Utenos alus”, AB „Mažeikių nafta”. Taip pat aktyviai dalyvavo jaunimo organizacijų veikloje, konsultavo TS-LKD 2008 m. rinkimų kampanijos metu. Giedrius tobulino ir kėlė savo kvalifikaciją Kingston Business School (UK), tarptautinėje programoje Maskvoje (Rusija).

Ulf Hallan
Vilnius International Rotary klubas

Profesorius Ulf Hallan yra vienas žymiausių skandinaviškosios lyderystės specialistų, pirmasis Šiaurės Norvegijos lyderystės fondo (North Norwegian Leadership Fund) generalinis direktorius, vadovavęs kompanijai net 20 metų.

Ulfo pažintis su Lietuva prasidėjo kuomet jam teko būti vizituojančiu profesoriumi VU, vesti paskaitas Vilniaus pedagoginiame institute, Dailės akademijos UNESCO katedroje. 2003 m. Lietuvos atstovybė Osle Ulfą pakvietė tapti Lietuvos Garbės konsulu dviejuose Norvegijos regionuose – Nordland ir Troms. Tai tapo pagrindine priežastimi atsisakyti darbo kompanijoje, kuriai vadovavo dvidešimt metų ir įkurti dvi įmones Lietuvoje – „European Leadership Institute” bei „Miracle Journey”.

Ulfas turi pedagogo išsilavinimą, taip pat baigė ir ekonomikos studijos, tačiau prioritetą teikia empiriniam patyrimui: „pati geriausia mokykla man buvo pats gyvenimas”. Pono Ulfo pomėgiai siejasi su kultūriniu pažinimu, menais, tačiau labiausiai išskiria aistrą muzikai.

Saulius Jurgelėnas
Tūkstantmečio Rotary klubas

Ponas Saulius Jurgelėnas šį pavasarį tapo AB „Agrowil Group“ valdybos pirmininku. Brandi vadovavimo patirtis kaupta tokiose įmonėse kaip didžiausia Lietuvos vaistų gamykla AB „Sanitas”, Jelfa Pharmaceutical Company SA. Saulius baigė ekonomikos studijas Vilniaus universitete. Laisvalaikiu užsiima bitininkyste, yra dalyvavęs Dakaro ralyje.

Marius Vaupšas
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Ponas Marius ilgą laiką dirba reputacijos valdymo, viešųjų ryšių, krizių valdymo, marketingo komunikacijų, reklamos srityse. Taip pat turi daug patirties projektų vystyme, komercijoje, viešojoje ir politinėje srityse. Tai vienas pirmųjų reklamos agentūrų steigėjų Lietuvoje. Marius ėjo Tarptautinės reklamos asociacijos viceprezidento pareigas, buvo LR reklamos įstatymo kūrimo darbo grupės narys.

Ponas Marius dalyvavo rengiant ir įgyvendinant tokius gerai žinomus komercinius projektus kaip Omnitel, „Kalnapilis“, „Ragutis“, Swedbankas, TEO LT, RIMI ir kt. Dalyvavo darbo grupėse kuriant viešuosius Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio prekės ženklus, Lietuvos miestų NT projektų pristatymus, o taip pat Lietuvos Respublikos pristatymą EXPO Zaragoza, pristatant Europos komisijos vertybes ir veiklą Lietuvoje.

Ovidijus Jankauskas
Vilniaus Rotary klubas

Pono Ovidijaus kvalifikacija yra inžinierius – technologas. Jis turi sukaupęs didžiulę darbo gamyboje ir vadybos patirtį. Buvo UAB „Barta prekyba“ generalinis direktorius ir savininkas, Danijos alaus daryklų grupės „The Danish brewery group“ A/S (DBG) generalinis atstovas Baltijos šalims ir eksportui į Rytus, AB „Vilniaus tauras“ generalinis direktorius, „Kalnapilio“ generalinis direktorius, AB „Kalnapilio – Tauro grupė“ verslo vystymo vadovas, šiuo metu – UAB „Jūrės medis“ generalinis direktorius ir savininkas.

Ponas Ovidijus domisi kalnų slidinėjimu, medžiokle, automobilių sportu, yra aistringas džiazo gerbėjas – įsteigė Klaipėdos džiazo klubą, dalyvauja Klaipėdos kasmetinių džiazo festivalių organizacinio komiteto veikloje.

Are Knoph
Vilnius International Rotary klubas

Ponas Are – Švedijos pilietis, gimęs Norvegijoje. Baigė tarptaurinio marketingo studijas Geteborgo universitete. Studijų metais dėstė mokykloje, dirbo turistų gidu, slidinėjimo instruktoriumi. Pono Ares darbinė karjera prasidėjo ir iki šiol tęsiasi Volvo kompanijoje. Dirbdamas šioje įmonėje Are buvo atsakingas už projektus Afrikos šalyse, Irane, Irake, Vidurio Rytų šalyse, Rytų Europoje, Jugoslavijoje, Čekijoje, Švedijoje.

Visą savo laisvalaikį ponas Are skiria sportui, o labiausiai domisi futbolu. Taip pat daug laiko skiria slidinėjimui Alpėse, žaidžia golfą. Sporte ir darbinėje veikloje ponas Are mato daug bendro. Jo siekis – visada nugalėti, o tam reikalinga gera komanda.

Algimantas Variakojis
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Ponas Algimantas yra finansų ekspertas, Vilniaus universitete baigęs ekonomikos krypties studijas.
Vadovavimo patirtis sukaupta tokiose įmonėse kaip UAB FMĮ „Apyvarta”, AB FMĮ „Finasta”, UAB „Finasta investicijų valdymas”, APB „Apranga”, AB „Verpstas”, UAB „Panevėžio melioracija”, UAB „Pozityvios investicijos”, taip pat vadovaujant Lietuvos finansų maklerių asociacijai bei UAB “MesInvest”. Įdomus faktas, jog ponas Algimantas buvo vienas iš „Tūkstanmečio odisėjos“ dalyvių (plaukė X etape – Almerija – Lisabona – Dublinas – Londonas).

Juozas Šarkus
Vilniaus Rotary klubas

Ponas Juozas Šarkus yra ekonomistas, socialinių mokslų daktaras. Užėmė vadovaujančias pareigas UAB „Trigeris“, UAB „Levitel“, tarptautinėje konsultacinėje investicinėje kompanijoje „Convest“, UAB „Tele2“, „Cullen International SA“. Ponas Juozas taip pat buvo asociacijos „Infobalt viceprezidentu, Ūkio ministerijos Verslo plėtojimo tarybos nariu, Nacionalinės smulkaus ir vidutinio verslo konfederacijos Verslininkų Tarybos pirmininku, Lietuvos verslininkų asociacijos prezidentu. J. Šarkus aktyviai dalyvauja politinėje ir visuomeninėje veikloje. 2000 – 2003 m. buvo išrinktas Druskininkų savivaldybės tarybos nariu. Pomėgiai: sveikas gyvenimo būdas, pirtis, sportas, muzika, dizainas, turizmas, medžio darbai.

Sigitas Žutautas
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Ponas Sigitas Žutautas yra įgijęs verslo administravimo magistro laipsnį Vilniaus universitete. Jo darbinė patirtis – daugiau kaip penkiolika metų audito ir bankininkystės srityse. Šešerius metus dirbo „DNB Nord“ banke, buvo valdybos narys, prezidento pavaduotojas, taip pat užėmė vienos didžiausių Lietuvoje draudimo bendrovių PZU Lietuva generalinio direktoriaus pareigas. Keletą pastarųjų metų dirba AB „Swedbank“, kur užima Baltijos šalių bankinio sektoriaus vystymo projektų vadovo poziciją. Pomėgiai: kelionės, buriavimas, nardymas, slidinėjimas, pramoginiai šokiai.

Kristupas Žegunis
Vilniaus Rotary klubas

Ponas Kristupas yra medikas, ortopedinių technologijų specialistas. Šioje srityje Kristupas dirba daugiau nei 15 metų. Savo profesinę veiklą pradėjo Lietuvos ir Švedijos UAB „Artrolita“, eidamas vadybininko pareigas, vėliau tapo ortopedijos – traumatologijos klinikos UAB „Aesculapius“ Vilniaus filialo vadovu, vadovavo AB „Ortopedijos technika“ Vilniaus filialui. Šiuo metu yra įkūręs ir vadovauja UAB „Orthopaedia boutique“. Ponas Kristupas yra aistringas buriuotojas, domisi tiksliąja mechanika, mechaniniais laikrodžiais.

Roman Gamerith
Vilnius International Rotary klubas

Ponas Romanas Gamerith yra baigęs veterinarijos studijas Vienoje, turi veterinarijos mokslų daktaro laipsnį. Profesinę karjerą pradėjo ir tęsė Austrijoje, įgijo farmacijos produkcijos pardavimų patirties. Nuo 2000 m. užėmė vadovaujančias pozicijas šiose įmonėse: „Thrombosis“, „Cardiovascular“, Sanofi-Aventis.
Ponas Romanas kalba vokiečių, anglų, prancūzų bei italų kalbomis.

Naglis Nasvytis
Vilnius International Rotary klubas

Ponas Naglis Nasvytis baigė Vilniaus Dailės Akademiją, dalyvavo daugelyje parodų ir simpoziumų Lietuvoje bei užsienyje. Nuo 1993 m. vadovauja bendrovei Beola, kuri atstovauja prestižinių baldų gamintojus bei legendinę danų garso-vaizdo aparatūros gamintoją Bang & Olufsen. Naglis taip pat yra vienas iš jaunimo paramos fondo „Laisvoji Jūra“ steigėjų. Ponas Naglis – patyręs buriuotojas, įvairių respublikinių ir tarptautinių regatų dalyvis ir nugalėtojas. Dalyvavo organizuojant jachtos „Laisvė“ plaukimus per Atlantą ir aplink pasaulį.

Raimundas Mickūnas
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Ponas Raimundas yra sukaupęs vertingos patirties organizacijas ir prekės ženklus perkeliant į naują kokybės etapą. Vienas sėkmingiausių jo projektų – Panevėžio pieno „prikėlimas“ antram gyvenimui. Ponas Raimundas taip pat turi patirties dirbant bankų sistemoje, statybų versle bei kituose versluose. Šiuo metu Raimundas yra UAB „Žirmūnų verslo centras“ generalinis direktorius,

Dr. Darius Udrys
Vilnius International Rotary klubas

Dr. Darius Udrys yra politologas, medijų specialistas, pilietinio ugdymo dėstytojas, turintis daugiau nei dešimties metų patirtį skatinant demokratinį pilietiškumą Jungtinėse Valstijose ir kitose šalyse. Darius studijavo politikos mokslus, vokiečių kalbą Bonoje, įgijo politikos mokslų daktaro laipsnį Klermonto univeritete. Ponas Udrys yra dirbęs žurnalistu ir medijų konsultantu organizacijoje RFE/RL, Inc. (Radio Free Europe/Radio Liberty), turi praktikos vadovaujant nepelno organizacijoms ar jų padaliniams. Šiuo metu Darius yra Europos Humanitarinio universiteto plėtros ir ryšių prorektorius, organizacijų Pacific Council on International Policy ir Public Diplomacy Council narys.

Mantas Zalatorius
Vilniaus Perkūno Rotary klubas

Ponas Mantas Zalatorius baigė VU ir įgijo menų bakalauro diplomą. Magistro laipsnį apsigynė Kopenhagos verslo mokykloje ir INSEAD universitete. Ponas Mantas turi didelę vadovaujamo ir patariamojo darbo patirtį. Jis dirbo su daugeliu didžiausių Šiaurės Europos kompanijų, padėdamas joms įeiti į Baltijos rinką. M. Zalatorius daugiau nei dešimtmetį dirbo Švedijos prekybos taryboje, taip pat užėmė nepriklausomo valdybos nario pareigas UAB „Visagino Atominė Elektrinė“, yra dirbęs „KB Components“, „Scandic Hotels“ ir kitose direktorių tarybose. Pagrindinės M. Zalatoriaus kompetencijos sritys – telekomunikacijos, energetika, žiniasklaida, finansai ir gynybos industrijos. M. Zalatorius yra UNICEF Lietuvoje ir „Ambersail“ jachtklubo valdybos narys.

Dr. Pawel Wojcik
Tūkstantmečio Rotary klubas

Dr. Pawel Wojcik yra verslo konsultantas ir treneris, turi reikšmingos patirties užimant pardavimų direktoriaus, pardavimų palaikymo ir mokymų vadovo pozicijas. Reikšmingiausios kompetencijos – pardavimų, vadybos, įdarbinimo ir darbuotojų atrankos, komunikacijos, konfliktų valdymo, asmeninio efektyvumo didinimo srityse. Dr. Pawel Wojcik turi psicholingvistikos daktaro laipsnį.