„Rotary Akademijos 2013“ Vilniuje uždarymas

Liepos 17 d. vykęs baigiamasis „Rotary akademijos“ vakaras buvo pilnas jaukaus šurmulio, linksmų kalbų, šventinės nuotaikos. Mentoriai su studentais dalijosi savo patirtimi, akademijoje patirtais įspūdžiais. Daugelis jų pabrėžė, kaip svarbu ugdyti savyje lyderio savybes, nebijoti priimti svarbių sprendimų, optimistiškai ir pozityviai vertinti savo perspektyvas ir atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų. Baigiamojo vakaro dalyviai taip pat atkreipė dėmesį, jog šiandien jauniems žmonėms dažnai pristinga teigiamų autoritetų bei įkvepiančių  sėkmingo gyvenimo pavyzdžių,  tuo tarpu „Rotary akademija“ siekia drąsinti jaunus žmones tapti sėkmingais pavyzdžiais kitiems. Susirinkusieji studentai dėkojo už vertingą patirtį, reikalingas žinias, naujas naudingas pažintis ir įgūdžius. Visi vieningai sutarė, jog dalyvavimas šioje akademijoje neabejotinai padėjo tvirtą pagrindą siekti užsibrėžtų tikslų. Neslėpė liūdesio dėl pasibaigusio projekto, tačiau tikisi , jog užsimezgę ryšiai lengvai netnutrųks.