Klaipėdoje surengta Rotary akademijos gyvoji biblioteka

Spalio 27 dienos  vakaras tapo neeiliniu tiems, kurie nepatingėjo atvykti į Rotary akademijos 2016/2017 gyvosios bibliotekos renginį. Akademija susidomėję studentai turėjo unikalią galimybę bendrauti aktualiomis jiems temomis ne tik su buvusiais Rotary akademijos studentais, bet ir būsimais mentoriais. Pastarieji mielai atsakinėjo į studentų užduodamus klausimus ir vylėsi, kad dar į daugumą jų atsakys individualių susitikimų metu.
Gyvosios bibliotekos pašnekesiuose dalyvavo tokie žymūs savo srities specialistai, kaip Artūras Karbauskas – MARS Lietuva projektų inžinierius, Artūras Drungilas – VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos rinkodaros ir bendrųjų reikalų direktorius, Ala Minkevičienė – AB „Vakarų laivų gamykla“ personalo vadovė įmonių grupei, AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Darius Butvydas, Jurgita Gazarian – vadybos seminarų, muzikos renginių bei koncertų organizatorė ir kiti, ne ką mažiau patirties ir įgūdžių turintys žmonės.
Gyvosios bibliotekos renginyje dalyvavę studentai tikino, kad nesigaili užpildę Rotary akademijos 2016/2017 anketas ir tikisi, kad tai bus puikus tramplinas naujos patirties ir iškeltų tikslų link.

Rotary akademija Klaipėdoje dėkoja Coffee Inn už skanią kavą ir šiltą priėmimą.

Akimirkos DSC06818 DSC06827 DSC06847